UWAGA! Wykład przeniesiony na dzień 22.06!

UWAGA! Wykład przeniesiony z przyczyn losowych na dzień 22.06!
Szanowni Studenci,

jako przedstawiciele środowiska akademickiego mający przyjemność pracować z Wami na co dzień, dostrzegamy nie tylko Wasze sukcesy i porażki na polu naukowym, ale również staramy się zrozumieć z jakimi problemami mierzycie się w codziennym życiu – co sprawia Wam radość i napawa dumą, a co stresuje czy smuci.


Z tego właśnie powodu wystartowaliśmy z projektem „Zaspokajanie potrzeb studentów WSEiZ w zakresie wsparcia psychologicznego”, który oparliśmy na diagnozie Waszych potrzeb w tym zakresie i na jej podstawie opracowaliśmy program spotkań, których celem jest pomoc tym z Was, którzy czują, że tego typu wsparcia potrzebują.

Spotkania będą miały charakter zarówno wykładowy, jak i – przede wszystkim – warsztatowy, co pozwoli Wam nie tylko zrozumieć szerszy kontekst problemów, z jakimi się mierzycie w trudnym czasie pandemii, ale co najważniejsze – poznać techniki radzenia sobie z nimi.

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugim wykładzie cyklu, który odbędzie się 22.06.2021 o godzinie 17.00 za pomocą platformy ZOOM.

„Stres pod kontrolą – oblicza stresu i techniki sprzyjające jego redukcji”. Wykład ten poświęcony będzie głębokiej analizie problematyki stresu odczuwanego powszechnie we współczesnym społeczeństwie, wraz z omówieniem najchętniej stosowanych technik kontroli (redukcji) jego poziomu.

DOŁĄCZ DO SPOTKANIA
Meeting ID: 967 1243 0517
Passcode: 497941

Wykład poprowadzi dr hab. Michał Kwiatkowski.

Warsztaty są dla grupy 12 osób. Odbędą się na MSTeams (po uprzednim zalogowaniu się na konto uczelni) 24.06 godz. 17.00. Liczy się kolejność przesyłanych zgłoszeń. Zgłoszenia będą przyjmowane poprzez przesłanie informacji formularzem Forms (po zalogowaniu się). Link do formularza udostępniony zostanie pod koniec wykładu w dniu 22.06.2021.

Warsztaty poprowadzi mgr Bronisław Świątkowski.

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest obecność na wykładzie.

Udostępnij wpis: