Absolwenci WSEiZ są w czołówce najlepiej zarabiających w pierwszym roku po zdobyciu dyplomu

ELA
Ekonomiczne losy absolwentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania

Raport „Ekonomiczne Losy Absolwentów” (ELA) jest nieocenionym źródłem danych o zarobkach i sytuacji zawodowej absolwentów polskich uczelni wyższych. Szczególnie ciekawe wyniki odnotowała w nim nasza uczelnia. Absolwenci WSEiZ są w czołówce najlepiej zarabiających w pierwszym roku po zdobyciu dyplomu.

Wysokie zarobki absolwentów WSEiZ

Dane z raportu ELA wskazują, że absolwenci Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania odnoszą znaczące sukcesy na rynku pracy, szczególnie w sektorach architektura, architektura wnętrz oraz ochrona środowiska. W tych dziedzinach nasi absolwenci plasują się wśród najlepiej zarabiającej dziesiątki, osiągając średnie wynagrodzenie w pierwszym roku po ukończeniu studiów.

Korzyści z edukacji w WSEiZ

Absolwenci WSEiZ nie tylko osiągają wysokie zarobki, ale również w krótszym czasie znajdują stałą pracę, co świadczy o efektywności programów kształcenia, dostosowanych do wymagań rynku pracy. Wyniki te są odzwierciedleniem skuteczności programów edukacyjnych oferowanych przez naszą uczelnię, które przygotowują studentów do szybkiego wejścia w struktury zawodowe i efektywnego wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce zawodowej​​.

Specyficzne wyniki dla poszczególnych kierunków

Na przykładzie kierunku architektura wnętrz, absolwenci WSEiZ zajmują pierwsze miejsce w rankingu zarobków, osiągając znakomite wyniki zarówno w kontekście ogólnego wynagrodzenia, jak i szybkości znalezienia pracy po ukończeniu studiów​​. Również kierunek architektura plasuje się wysoko w rankingu zarobków.

Dokładniejsze dane i szczegółowe informacje na temat poszczególnych kierunków oraz innych uczelni znajdują się w pełnym raporcie ELA, dostępnym na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego​​.

 

 

Udostępnij wpis:

25 kwietnia 2024