Partnerzy

Partnerzy

Firmy współpracujące:

Firmy współpracujące:

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania rozwija trwałe kontakty pomiędzy nauką a praktyką gospodarczą. Dzięki współpracy z firmami przeprowadzane są wspólne projekty naukowe, organizowane konferencje i seminaria, jak również imprezy kulturalne i konkursy dla studentów. Do firm, z którymi współpracuje WSEiZ należą m.in.:

Grupa Saint-Gobain działa w 68 krajach świata. Jest europejskim i światowym liderem we wszystkich swoich sektorach biznesowych. W Polsce firma obecna jest od 25 lat i jest jednym z największych inwestorów zagranicznych nad Wisłą. Obecnie, w naszym kraju koncern posiada 25 zakładów, w których zatrudnia ponad 7 tyś. pracowników. Do Saint-Gobain Construction Products Polska należy 20 marek, w tym: Building Glass Polska, Glassolutions, Ecophon, Isover, PAM, Rigips, Swisspacer, Vetrotech, Weber, Leca.

Jesteśmy liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferujemy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Celem Orange Polska jest zapewnienie najwyższej satysfakcji klientom i atrakcyjnego zysku akcjonariuszom poprzez osiągnięcie pozycji najchętniej wybieranego dostawcy usług telekomunikacyjnych, multimedialnych i rozrywkowych, korzystającego z nowoczesnych technologii.

Jest czołową polską firmą projektową o 60-letniej tradycji i bogatym doświadczeniu. Od 1951 roku HYDROPROJEKT działa w dziedzinie kompleksowego projektowania i doradztwa w zakresie budownictwa wodnego i gospodarki wodnej.

Jeronimo Martins to Grupa o zasięgu międzynarodowym, prowadząca działalność dystrybucyjną oraz produkcyjną w branży spożywczej.

Polski System Recyklingu

Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowej obsługi, dlatego oferujemy przedsiębiorcom nie tylko realizację ustawowego obowiązku, ale również wszechstronną pomoc i opiekę w zakresie racjonalnej gospodarki odpadami.

Jesteśmy wiodącym deweloperem na polskim rynku, o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego.

Celem zagwarantowania usług o najwyższej jakości, opracowaliśmy europejską sieć, która ciągle się rozwija. Zatem niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, z całą pewnością uzyskasz kompetentną pomoc na miejscu, wraz z pełnym wsparciem firmy, która ma globalny charakter w pełnym tego słowa znaczeniu.

Warsztat PR to zespół kreatywnych, kochających swoją pracę specjalistów z bogatą wiedzą i doświadczeniem w zakresie marketingu, public relations i projektowania graficznego.

Od 60 lat zapewniamy bezpieczeństwo i pewność dostaw ciepła systemowego w Warszawie. Ponad 1100 pracowników każdego dnia czuwa nad właściwym funkcjonowaniem 1700 kilometrów sieci ciepłowniczej oraz tysięcy węzłów ciepłowniczych. Pracownicy Veolii Energii Warszawa brali udział w powojennej odbudowie stolicy, a dzisiaj, wykorzystując nowoczesne rozwiązania i technologie, aktywnie uczestniczą w jej rozwoju poprzez obecność na większości warszawskich placów budowy, modernizacje istniejących sieci ciepłowniczych oraz nowe inwestycje realizowane we współpracy z władzami m.st. Warszawy, inwestorami i deweloperami.

Od 1992 roku GE jest jedną z najbardziej znaczących międzynarodowych korporacji działających i odnoszących sukcesy w Polsce. Wszystkie biznesy GE prowadzą aktywną działalność na terenie całego kraju, zatrudniając łącznie 10.000 osób. W latach 1992-2015 inwestycje przemysłowe GE w Polsce osiągnęły wartość ponad 630 milionów USD. Kluczem do sukcesu firmy jest kultura korporacyjna GE, która umożliwia współpracę z lokalnymi społecznościami, środowiskami biznesowymi i naukowymi oraz rządem.

WSPIERAMY CAŁY ŁAŃCUCH DOSTAW. Sprawdź nas! Umów się na wizytę w naszym magazynie i zobacz jak pracujemy.

FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Meble w paczkach to ekonomiczny zakup, prosta dostawa i łatwy montaż. FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. oferują bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, kuchni, sypialni i pokoju młodzieżowego.

Kampinoski Park Narodowy został utworzony 16 I 1959 roku dzięki staraniom Jadwigi i Romana Kobendzów. Położony jest na Nizinie Środkowomazowieckiej, między lewym brzegiem Wisły a Bzurą, tuż przy północno-zachodnich rogatkach Warszawy. Powierzchnia parku wynosi 38 544,33 ha, z czego 72,40 ha przypada na Ośrodek Hodowli Żubrów w Smardzewicach w woj. łódzkim. Wokół parku rozciąga się strefa ochronna. Celem powołania Kampinoskiego Parku Narodowego obok ochrony przyrody była ochrona pamiątek historii i kultury znajdujących się na terenie Puszczy Kampinoskiej. Położenie geograficzne puszczy przesądziło o tym, że jej dzieje są szczególnie związane z historią wojen i powstań, jakich los nie szczędził Polsce.

Misją Instytutu Lotnictwa jest świadczenie najwyższej jakości usług badawczych na światowym rynku badań naukowych. Instytut kontynuuje i rozszerza kierunki badawcze dotyczące wszystkich aspektów sektora lotniczego. Upowszechnia i wdraża wyniki badań oraz prowadzi działalność edukacyjną. Współpracuje z organizacjami i instytucjami krajowymi, europejskimi i światowymi, a także inwestuje w rozwój kadry naukowo-badawczej oraz infrastruktury badawczej.