SARP DLA MŁODYCH ARCHITEKTÓW I STUDENTÓW ARCHITEKTURY

SARP DLA MŁODYCH ARCHITEKTÓW I STUDENTÓW ARCHITEKTURY

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zachęcamy do udziału w spotkaniu dla młodych architektów i studentów Architektury. Wydarzenie jest organizowane przez warszawski oddział SARP i odbędzie się 26 czerwca od godz. 18 do 20:30, ul. Foksal 2.

Celem spotkania jest integracja warszawskich architektów przed „40-tką” oraz zaprezentowanie działalności warszawskiego oddziału SARP. Prezentacja została przygotowana z myślą o przyszłych członkach, m.in. studentach architektury oraz niezdecydowanych jeszcze architektach chcących myślących o dołączeniu do Stowarzyszenia. Omówiona zostanie struktura Oddziału oraz możliwość włączenia się w działalność. 
W ramach spotkania zostaną zaprezentowane koła i sekcje OW SARP oraz ich działalność. Koła i sekcje pełnią w strukturze Oddziału bardzo istotną, integracyjną rolę. To właśnie tu można poznać pasjonatów Architektury, realizować wspólnie ciekawe projekty oraz rozwijać swoje hobby. Można tu także nawiązać ciekawe znajomości i przyjaźnie. 
Na zakończenie spotkania zaplanowana jest dyskusja na temat roli młodych architektów w strukturze OW SARP. Dodatkowo będzie możliwość zapisania się do Stowarzyszenia dla wszystkich osób, które ukończyły przynajmniej I stopień studiów architektonicznych. 

REJESTRACJA DOSTĘPNA TUTAJ.
Ramowy program wydarzenia: 

  • 18:00 Rozpoczęcie oraz przywitanie gości. Prowadzenie arch. Łukasz Mazur;
  • 18:05-18:15 Wystąpienie Prezes OW SARP – arch. Marii Saloni-Sadowskiej;
  • 18:15-18:30 Prezentacja Oddziału Warszawskiego SARP;
  • 18:30-19:30 Koła i Sekcje OW SARP – Architekci Bez Granic, Koło Architektury Zrównoważonej, Koło Plener, Sekcja Młodych;
  • 19:30-20:00 Dyskusja;
  • 20:00-20:10 Zakończenie oraz zaproszenie na Walne Zgromadzenie członków OW SARP 12 października 2019;
  • 20:10-20:30 Networking.

Wydarzenie jest wspierane przez Partnerów OW SARP w 2019 r.: firmę oświetleniową Spectra Lighting, grupę EIFFAGE Polska oraz producenta mebli firmę Bejot.

Osoba kontaktowa: Łukasz Mazur – tel. 533 588 049

Wydarzenie na Facebooku.

  

Udostępnij wpis: