Wyjazd do Hiszpanii, Coruña

Wyjazd do Hiszpanii, Coruña

Wizyta na Uniwersytecie w A Coruña, Hiszpanii

W dniach 05-09 lipca 2021 roku Koordynator ds. Programu Erasmus+ Pani mgr Paulina Wąż wzięła udział w mobilności szkoleniowej Staff Week w ramach Programu Erasmus+ na Uniwersytecie w A Coruña, Hiszpanii (University of A Coruña).

Podczas pobytu pracownik WSEiZ uczestniczył w codziennych kursach języka hiszpańskiego, a także w spotkaniach, m.in. z instytucjonalnym Koordynatorem Programu Erasmus Evaristo Zas Gómez, Prorektorem ds. promocji międzynarodowej i polityki językowej Begoña Crespo García, a także Pilar González odpowiedzialną za mobilności pracowników. W trakcie spotkań omówiono dotychczasową współpracę, a także rozmawiano o sprawach bieżących i planach na przyszłość. Staff Week gościł kilkadziesiąt osób z różnych krajów, takich jak: Polska, Włochy, Czechy czy Niemcy. Takie wydarzenie to również doskonała okazja do poznania innych i zawarcia nowych znajomości.

Podczas wizyty na Uniwersytecie w A Coruña uczestnicy odwiedzili kampus w Ferrolu, cudne hiszpańskie wybrzeże, a także Santiago De Compostela – jeden z głównych celów pielgrzymowania w Europie. Staff Week w A Coruña był nie tylko okazją do zapoznania się z uczelnią osobiście, ale również do odwiedzenia pięknego regionu galicyjskiego.

I pamiętajcie: to, co mówią o tym regionie Hiszpanii jest prawdą! Jest tam zielono i wilgotno, ale i tym samym nie za gorąco 😉

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pobytu w Hiszpanii.