Wizyta przedstawicieli Lisbon School of Architecture w WSEiZ

Erasmus+

W czerwcu 2023 r. w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie gościliśmy przedstawicieli Lisbon School of Architecture Uniwersytetu Lizbońskiego, z którym uczelnia współpracuje w ramach Programu Erasmus+. Wizyta Pani Sónii Rodrigues – Kierownika Działu Wymiany i Komunikacji oraz Pana João Fernandes – pracownika Biura Wymiany miała na celu poznanie struktury organizacyjnej
i infrastruktury WSEiZ oraz omówienie rozszerzenia współpracy dotyczącej wymiany akademickiej studentów i pracowników. Ponadto, podczas spotkania omówiono proces organizacji wymiany studentów przyjeżdżających i wyjeżdżających, a także zaprezentowano ofertę uczelni na nadchodzący rok akademicki 2023/2024.

Na studia wymienne do uczelni partnerskiej w Lizbonie mogą wyjechać z WSEiZ studenci Architektury – studia I i II stopnia, Architektury wnętrz – studia I i II stopnia oraz Wzornictwa – studia I stopnia. Film promujący Lisbon School of Architecture poniżej. Relacja studentki Architektury ze studiów w Lizbonie dostępna jest tutaj.

Więcej o wyjazdach w ramach Programu Erasmus+ znajduje się tutaj bądź u Koordynatora Programu Erasmus+:

mgr inż. Karoliny Urban
email: erasmus@wseiz.pl
tel. +48 22 825 80 34/35 wew. 131
pokój nr 6, ul. Olszewska 12, 00-792 Warszawa

Zachęcamy do udziału w Programie Erasmus+!

 

Udostępnij wpis:

29 czerwca 2023