Erasmus+ w Lizbonie

Erasmus+ w Lizbonie

Pani Agnieszka Szklarczyk, studentka III roku kierunku Architektura WSEiZ (studia pierwszego stopnia), wyjechała w ramach programu Erasmus+ na studia do Universidade de Lisboa (Portugalia).

Pani Agnieszka tak wspomina swój pobyt w Lizbonie:

„Lizbona, gdzie realizowałam wymianę w ramach programu Erasmus+, stała się moim drugim domem, a ludzie, których tam poznałam stali się moją drugą rodziną. Podczas jedenastu miesięcy spędzonych w Portugalii nauczyłam się otwartości, tolerancji, zaradności i wiele więcej. Studiowanie w innym języku było wielkim wyzwaniem, ale i jeszcze większą dumą! Ludzie, którymi się otaczałam pochodzili z różnych kontynentów, krajów, kultur. Jednak tego dnia, kiedy przyjechaliśmy do Lizbony i rozpoczęliśmy studia w ramach programu Erasmus+ wszyscy – tak bardzo różni – znaleźliśmy się w tej samej sytuacji. Po powrocie myślę, że każdy dzień spędzony w Lizbonie był niezwykle wartościowy, a wszystko to, czego się nauczyłam jest bezcenne!”.

Mamy nadzieję, że powyższe wspomnienie zachęci osoby wahające się do wyjazdu. Wymiana studencka to wspaniała przygoda!

Więcej informacji o wymianie Erasmus+ znajduje się tutaj. Rekrutacja na wyjazd w roku akademickim 2018/19 (semestr letni) rozpocznie się pod koniec października (informacja będzie podana w Aktualnościach oraz na naszym Facebooku).

Galeria

Galeria