Targi w Turcji zakończone sukcesem!

Międzynarodowe Targi Edukacyjne
Targi w Turcji zakończone sukcesem!

 

W dniach 21-25 lipca 2023 r. odbyły się Międzynarodowe Targi Edukacyjne w Turcji (VEF Global Exclusive Undergraduate Education Fair).
Międzynarodowe Targi Edukacyjne to wyjątkowe wydarzenie, które umożliwia uczestnikom poznawanie świata edukacji międzynarodowej.

 

Wystawcy mieli szansę nawiązać kontakt z tysiącami zmotywowanych kandydatów, szukających szkół średnich, szkół letnich, studiów licencjackich, magisterskich oraz programów językowych za granicą. Wydarzenie obejmowało szeroki wachlarz wystawców, w tym uniwersytety i uczelnie, doradców edukacyjnych i usług edukacyjnych, organizacje edukacyjne międzynarodowe i regionalne, dostawców kursów szkoleniowych związanych z karierą, ambasady i konsulaty, dostawców nauki na odległość, stowarzyszenia zawodowe, wydawnictwa i media edukacyjne, dostawców usług dla studentów oraz usług związanych z podróżami edukacyjnymi.

 

W Istambule i Izmirze nasza Uczelnia cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, uwagę przyciągały kierunki Architektura i Informatyka.
Nasze przedstawicielki, Urszula z Działu Współpracy Międzynarodowej i Zeynep miały okazję nie tylko promować nas za granicą, ale także doświadczyć legendarnej już tureckiej gościnności i uprzejmości.

 

 

Udostępnij wpis:

27 lipca 2023