Praca inżynierska absolwentki WSEiZ w miesięczniku Architektura&Biznes

Artykuł
Z radością informujemy, że praca dyplomowa absolwentki WSEiZ Pani inż. Marty Dymek pt. „Współczesne wnętrze pijalni czekolady zainspirowane tradycją warszawską” została opublikowana w magazynie Architektura&Biznes.

Promotorką pracy dyplomowej była mgr sztuki Jolanta Kapecka-Walczak.

„Niniejsza praca to próba stworzenia współczesnego wnętrza pijalni czekolady w miejscu z bogatą historią. Temat pracy nawiązuje do tradycji warszawskiej i pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy, to firma E. Wedel, jedna z najbardziej znanych na świecie polskich firm produkujących czekoladę. Za cel pracy przyjęłam zaprojektowanie pijalni czekolady osadzonej w dzisiejszych realiach, z wykorzystaniem dostępnych materiałów. Projekt realizowałam w istniejącej pijalni czekolady przy ulicy Szpitalnej 8 w Warszawie. Staroświecki Sklep to miejsce wyjątkowe na mapie Warszawy, zarówno dla mieszkańców, jak i turystów…”

Cały artykuł mogą Państwo przeczytać na stronie magazynu Architektura&Biznes www.architekturaibiznes.pl/projekt-wspolczesne-wnetrze-pijalni-czekolady

Owoc pracy Pani Marty w formie makiety mieliśmy okazję zobaczyć w październiku 2022 r., podczas jej obrony pracy dyplomowej (Praca dyplomowa absolwentki kierunku Architektura Wnętrz).

Serdecznie gratulujemy z okazji publikacji pracy w magazynie! Tym samym zachęcamy do śledzenia www.architekturaibiznes.pl gdzie znajdą Państwo dużo ciekawych treści dotyczących Architektury, Architektury Wnętrz i Designu.

Udostępnij wpis: