Wizyta nauczyciela akademickiego z uczelni partnerskiej w Armenii

Erasmus+
Szanowni Państwo,

od 8 do 12 kwietnia 2024 r. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie gościła nauczyciela akademickiego z uczelni partnerskiej w Armenii, z którą współpracuje w ramach Programu Erasmus+.

Pani Elyanora Margaryan, wykładowca Wydziału Projektowania na Narodowym Uniwersytecie Architektury i Budownictwa w Armenii (National University of Architecture and Construction of Armenia (NUACA)) prowadziła warsztaty pt. „The process of Design Thinking and Conceptualization in Web Design”. Uczestniczyli w nich studenci pierwszego stopnia na kierunku wzornictwo oraz studenci Erasmus, którzy przyjechali na studia wymienne do WSEiZ.

Podczas pobytu na WSEiZ pani Elyanora Margaryan spotkała się również z prodziekanem ds. jakości i rozwoju Wydziału Architektury dr inż. Bogdanem Gorczycą, prof. WSEiZ oraz koordynatorem ds. Programu Erasmus+ mgr inż. Karoliną Urban. Wizyta wykładowcy z Armenii była kontynuacją doskonale rozwijającej się współpracy naukowo-dydaktycznej w ramach Programu Erasmus+ między Narodowym Uniwersytetem Architektury i Budownictwa w Armenii, a Wyższą Szkołą Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

 

Udostępnij wpis:

24 kwietnia 2024