GALA BUILDER FOR THE FUTURE

GALA BUILDER FOR THE FUTURE

IMG 7342

30 maja 2019 w Multinikie Złote Tarasy odbyła się Gala Builder for the Future, na której zostali wyłonieni laureaci Konkursu dla Młodych Architektów oraz Konkursu dla Młodych Inżynierów. Wyróżnione zostały także wydziały architektury i budownictwa uczelni wyższych, w tym Wydział Architektury WSEiZ.

„Zorganizowana po raz drugi Gala Builder for the Future była spotkaniem międzyśrodowiskowym i międzypokoleniowym. „Builder” od lat podejmuje działania mające na celu integrację branży i to wydarzenie również wpisuje się w ten nurt. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele nauki, biznesu i organizacji branżowych. Z jednej strony doświadczeni uczestnicy, kreatorzy rynku; z drugiej – studenci i absolwenci uczelni, w tym laureaci konkursów zorganizowanych w ramach programu Builder for the Future. Podczas gali ogłoszono zwycięzców VI edycji Konkursu dla Młodych Architektów oraz II edycji Konkursu dla Młodych Inżynierów Budownictwa. Zorganizowane w ramach projektu Builder for the Future konkursy miały na celu wspieranie młodych osób w ich twórczym, zawodowym rozwoju. To doświadczenie, które pozwala konfrontować wiedzę, budować portfolio, otwierać na środowisko branżowe, pobudzać kreatywność, motywować do działania – krótko mówiąc – dojrzewać zawodowo”. (źródło)

Podczas Gali zostały także wręczone nagrody i wyróżnienia dla wydziałów architektury i budownictwa. Wydział Architektury WSEiZ jako jedyny z uczelni niepublicznej otrzymał to prestiżowe wyróżnienie, które odebrała dziekan WA, dr inż. Małgorzata Leszczyńska-Domańska.

W Gali wzięli udział także studenci WSEiZ, którzy wygrali konkurs na szkice i to ich dzieła pojawiły się w nowym Szkicowniku Młodego Architekta, który miał premierę tego dnia.

Cała relacja z Gali Builder for the Future dostępna jest tutaj.

Udostępnij wpis: