Office 365

Office 365

FAQ

Na początku roku akademickiego eksportujemy listę studentów do MS Exchange. Robimy wówczas także mailing do nowych studentów, w którym informujemy m in. o koncie w Office 365.

Student otrzymuje mail z tymczasowym hasłem i linkiem aktywacyjnym ważnym 30 dni

Jeżeli nie otrzymała/eś takiego maila, lub czas na aktywację się skończył napisz mail na adres ci@wseiz.pl, podając imię, nazwisko i numer albumu. Idealnie by było, gdyby mail był wysłany z adresu, który widnieje w Wirtualnej Uczelni w zakładce Student–>Dane ogólne.

  • Logujemy się tu:
  • Twoim loginem jest imie.nazwisko@wseiz.edu.pl (bez polskich znaków).
  • Twoje hasło zostało wysłane na mail, który widnieje w Wirtualnej Uczelni w zakładce Student–>Dane ogólne.

Udostępniana przez Uczelnię wersja MS Office365 jest wersją online. Działa przez przeglądarkę internetową.

Od 9.12 wszelka korespondencja mailowa na linii wykładowca – student, za pośrednictwem Wirtualnej Uczelni odbywa się przez mailowe konto uczelniane w domenie wseiz.edu.pl. Część korespondencji z dziekanatów (także dotyczącą dydaktyki) możecie jeszcze Państwo otrzymywać na maila z którym się zgłosiliście na Uczelnię, jednak przypadki takie będą w przyszłości wyeliminowane

W Wirtualnej Uczelni w menu po lewej stronie jest pozycja Poczta Uczelniana – należy z niej korzystać

Jeżeli nie możesz się zalogować do Office365 napisz mail z prośbą o zresetowanie hasła na adres ci@wseiz.pl, podając imię, nazwisko i numer albumu. Idealnie by było, gdyby mail był wysłany z adresu, który widnieje w Wirtualnej Uczelni w zakładce Student–>Dane ogólne.