Studentka WSEiZ laureatką w konkursie „Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA”

Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA

Szanowni Państwo,

z ogromną radością informujemy, że praca inżynierska naszej studentki inż. arch. Sylwii Małkiewicz, która brała udział w konkursie Najlepszy Dyplom -Architektura 2021-23 zajęła III miejsce. Pani Sylwia jest autorką pracy inżynierskiej pt. Przedszkole z zastosowaniem systemów słonecznych w Józefowie przy ulicach: Adama Asnyka i 11 Listopada”, której promotorem był dr inż. arch. Janusz Marchwiński, prof. WSEiZ.

„Tematem pracy inżynierskiej jest projekt przedszkola z zastosowaniem systemów słonecznych w Józefowie. Został on wybrany ze względu na duże zapotrzebowanie na tego typu placówki oraz fakt, że przedszkole ma bezpośredni wpływ na wychowanie, kształtowanie się charakteru dzieci. Ważne jest, aby taki obiekt był funkcjonalny, estetyczny oraz nowoczesny, chociażby poprzez wprowadzenie ekologicznych rozwiązań, dzięki którym dzieci od małego będą się zapoznawały z ochroną środowiska. W swoim projekcie chciałam zawrzeć ideę leśnego przedszkola, w naturalnym, cichym otoczeniu, dlatego wybór padł właśnie na Józefów. Jest to region z dala od Warszawy, z klimatem nazywanym uzdrowiskowym. Charakterystyczną cechą tej miejscowości jest obecny w zabytkowych i ważnych obiektach styl świdermajer, który również zawarłam w swoim projekcie…”

Nasza absolwentka wyprzedziła 28 prac reprezentujących niemal wszystkie uczelnie architektoniczne w Polsce!

Jest to nagroda publiczności – stąd ogromne podziękowania dla naszej kadry i studentów, którzy wykazali się dużą solidarnością mocno wspierając p. Sylwię swoimi głosami.

Serdecznie gratulujemy!

 

Poniżej link do strony dot. wyników plebiscytu:
https://www.architekturaibiznes.pl/wyniki-glosowania-nagroda-publicznosci-najlepszy-dyplom-architektura,32427.html

 

Udostępnij wpis:

5 lutego 2024