Sylwia Małkiewicz – „Projekt przedszkola z zastosowaniem systemów słonecznych w Józefowie”

Architektura&Biznes
Gratulujemy Pani inż. arch. Sylwii Małkiewicz publikacji projektu dyplomowego w miesięczniku Architektura&Biznes!

Opublikowana w ramach konkursu „Najlepszy Dyplom Architektura”, w magazynie praca inżynierska Pani Sylwii nosi tytuł „Przedszkole z zastosowaniem systemów słonecznych w Józefowie przy ulicach: Adama Asnyka i 11 Listopada”.

Promotorem pracy dyplomowej był dr inż. arch. Janusz Marchwiński, prof. WSEiZ.

„Tematem pracy inżynierskiej jest projekt przedszkola z zastosowaniem systemów słonecznych w Józefowie. Został on wybrany ze względu na duże zapotrzebowanie na tego typu placówki oraz fakt, że przedszkole ma bezpośredni wpływ na wychowanie, kształtowanie się charakteru dzieci. Ważne jest, aby taki obiekt był funkcjonalny, estetyczny oraz nowoczesny, chociażby poprzez wprowadzenie ekologicznych rozwiązań, dzięki którym dzieci od małego będą się zapoznawały z ochroną środowiska. W swoim projekcie chciałam zawrzeć ideę leśnego przedszkola, w naturalnym, cichym otoczeniu, dlatego wybór padł właśnie na Józefów. Jest to region z dala od Warszawy, z klimatem nazywanym uzdrowiskowym. Charakterystyczną cechą tej miejscowości jest obecny w zabytkowych i ważnych obiektach styl świdermajer, który również zawarłam w swoim projekcie…”

Cały artykuł mogą Państwo przeczytać na stronie magazynu Architektura&Biznes https://www.architekturaibiznes.pl/sylwia-malkiewicz-przedszkole-z-zastosowaniem-systemow-slonecznych-w-jozefowie

Publikacja pracy w magazynie to zawsze duże wyróżnienie i potwierdzenie umiejętności, gratulujemy Pani Sylwii i życzymy dalszych sukcesów!

Udostępnij wpis:

16 marca 2023