„Projektowanie wnętrz biurowych” - Projekt od A do Z – Porady Praktyków

Porady Praktyków
Szanowni Studenci,

serdecznie zapraszamy do udziału w drugim spotkaniu drugiej edycji 22/23 „Projekt od A do Z – porady praktyków”, które odbędzie się stacjonarnie w dniu 26 stycznia 2023 r. (czwartek) o godzinie 17:00, w auli 4R w budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16.

Wykład wygłosi inż. arch. Katarzyna Miastkowska, absolwentka WSEiZ kierunku Architektura, właścicielka wielokrotnie nagradzanej pracowni projektowej FRUIT ORCHARD.

Temat wykładu to: Projektowanie wnętrz biurowych. Wykład będzie poświęcony zagadnieniom dotyczącym projektowania wnętrz biurowych. Ogólnym różnicom pomiędzy pracą z klientem prywatnym i komercyjnym. Etapom współpracy architekta i inwestora. Specyfice związanej z kształtowaniem tożsamości wizualnej dla klienta korporacyjnego oraz nowym wyzwaniom, które pojawiły się po pandemii.

inż. arch. Katarzyna Miastkowska: Absolwentka WSEIZ, również absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich z zarządzania na UW, oraz studiów projektowania wnętrz na ASP – właścicielka pracowni projektowej FRUIT ORCHARD.
Pracownia specjalizuje się w projektowaniu wnętrz komercyjnych i była wielokrotnie nagradzana m.in. European Property Award, Silver Novum Design Award, CBRE Office Superstar, czy Art in Architecture. Wśród klientów pracowni znalazły się między innymi biura Wirtualnej Polski w Warszawie i Gdańsku, Wakacji.pl, Money.pl, Liczne Biura Business Link w całej Polsce i w Czechach, biura dla City Space, Ten Square Games, Polskich e-Płatności i wiele innych. Pracownia rozwija kompetencje w kierunku analityki Workplace i projektowania z ograniczeniem śladu węglowego. W ubiegłym roku przeprowadziła pierwszy w Polsce projekt fitoutu z certyfikowanym monitoringiem śladu węglowego dla przestrzeni biurowej. FRUIT ORCHARD jest członkiem Polskiego Green Building Council (PLGBC).

O Pani Katarzynie wspominaliśmy w czerwcu 2022 r. przy okazji prezentacji projektów w Urzędzie Dzielnicy Ochota  m. st. Warszawy.

wnetrza

 

Udostępnij wpis:

19 stycznia 2023