Nowy kierunek studiów podyplomowych w WSEiZ!

Podyplomowe
Szanowni Państwo,

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania rozszerza swoją działalność edukacyjną o nowy kierunek studiów podyplomowych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji na nowy kierunek studiów pt. Ślad Węglowy i Certyfikacja w Architekturze i Budownictwie.

Kierunek jest skierowany między innymi do:

  • Dla wszystkich architektów i pracowników firm budowlanych lub architektonicznych. Zgodnie z dyrektywą Europejskiego Zielonego Ładu od 2027 roku wymagane będzie m.in. obliczanie wbudowanego śladu węglowego, w związku z tym, specjaliści w tej dziedzinie będą potrzebni we wszystkich firmach tego sektora.
  • Dla osób zainteresowanych energooszczędnością i rozwiązaniami ekologicznymi. Z uwagi na rosnącą świadomość zagrożeń wynikających ze zmian klimatycznych, wiele firm poszukuje specjalistów, którzy będą dysponować wiedzą dotyczącą eksploatacji i gotowi będą implementować ekologiczne rozwiązania.
  • Dla osób, które zainteresowane są zrównoważonym budownictwem i chcą przygotować się na nadchodzące zmiany w regulacjach prawnych. Mogą to być osoby zainteresowane certyfikacją w systemach takich jak BREEAM czy LEED, lub kontraktorzy, którzy będą zajmowali się obliczeniami śladu węglowego dla firm architektonicznych.
  • Dla osób pracujących w sektorach ochrony środowiska lub prośrodowiskowych firmach, które chcą pogłębić swoją wiedzę na temat regulacji i certyfikacji w sektorze budownictwa
  • Dla ludzi poszukujących wiedzy i umiejętności z zakresu projektowania, budowy i eksploatacji budynków ekologicznych.

 

Więcej informacji na stronie: https://wseiz.pl/studia-podyplomowe/slad-weglowy-i-certyfikacja-w-architekturze-i-budownictwie/

 

slad_weglowy

 

Udostępnij wpis:

22 czerwca 2023