Nowy kierunek II stopnia - Zarządzanie w WSEiZ

Zarządzanie
Nowy kierunek II stopnia – Zarządzanie w WSEiZ – Rozwijaj zaawansowane umiejętności menedżerskie!

Mamy przyjemność przedstawić Ci naszą najnowszą ofertę edukacyjną – kierunek II stopnia ,,Zarządzanie” w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania. Ten ambitny program został stworzony z myślą o absolwentach, którzy pragną zdobyć zaawansowane umiejętności i kompetencje w dziedzinie zarządzania, umożliwiające skuteczne i efektywne rozwiązywanie różnorodnych problemów w środowisku biznesowym.

Podczas studiów na kierunku Zarządzanie będziesz rozwijać umiejętności takie jak krytyczna analiza, synteza, twórcza interpretacja i ocena zjawisk i procesów zarządzania na różnych skalach. Nauczysz się oceniać wpływ makro- i mikrootoczenia na te zjawiska, co pozwoli Ci podejmować trafne decyzje zarządcze, zwłaszcza te o charakterze strategicznym. Nasz program skupia się również na kształtowaniu wartości etyki biznesu, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju – czego znaczenie w dzisiejszym świecie jest niezwykle istotne.

Praktyczne aspekty zawodowe są kluczowym elementem naszego kierunku Zarządzanie. Po ukończeniu studiów, nasi absolwenci będą mieli dostęp do różnorodnych możliwości zatrudnienia na rynku pracy. Zyskają szanse na rozwijanie swojej kariery w:

  • Małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach działających w różnych branżach, takich jak produkcja, usługi, konsulting, korporacje międzynarodowe, agencje badań rynku i reklamy oraz agencje PR-owe.
  • Jednostkach administracji publicznej na poziomie samorządowym, rządowym (centralnym i terenowym) oraz państwowym, jak również w ich jednostkach gospodarczych.
  • Instytucjach non-profit, gdzie możesz wspierać ważne inicjatywy społeczne.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności studenckiej na kierunku Zarządzanie w WSEiZ! Przygotuj się na wyjątkową przygodę edukacyjną, która pomoże Ci osiągnąć sukces zawodowy i wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy. Zdobądź nowe umiejętności i kluczowe kompetencje, które otworzą przed Tobą liczne drzwi zawodowe.

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej szansy – zapisz się na kierunek Zarządzanie w WSEiZ już dziś!

 

Wpisowe na studia drugiego stopnia na kierunek Zarządzanie wynosi 0 zł!*

*Wpisowe w promocyjnej cenie, przy zapisie na I semestr studiów w terminie do 15 września 2023 r.

Więcej informacji na stronie: https://wseiz.pl/uczelnia/wydzial-inzynierii-i-zarzadzania/zarzadzanie-studia-ii-stopnia/

zarzadzanie

Udostępnij wpis:

31 lipca 2023