„Jak można zarabiać na projektowaniu wnętrz?'' - Projekt od A do Z – Porady Praktyków

„Jak można zarabiać na projektowaniu wnętrz?'

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że dzisiejszy wykład został odwołany z powodu choroby prowadzącego. Spotkanie zostanie przeniesione na inny termin. O wszystkim Państwa poinformujemy.

Zapraszamy do udziału w piątym spotkaniu z cyklu „Projekt od A do Z – porady praktyków”, które odbędzie się hybrydowo (stacjonarnie oraz online) w dniu 26.04.2022 r. (wtorek) o godzinie 16.45.

 • Stacjonarnie: w sali 4 w budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16.
 • OnlineLink do spotkania
  • Meeting ID: 998 0829 6828
  • Passcode: 258133

Wykład wygłosi inż. Cezary Borkowski, absolwent budownictwa Wydziału Architektury WSEiZ z 2011 roku.

Temat wykładu to: Jak można zarabiać na projektowaniu wnętrz? Jak inżynier budownictwa może zarabiać na projektowaniu wnętrz?

Wykład będzie podzielony na bloki tematyczne:

 1. Procesy, procedury przy projektowaniu i realizacji projektów wnętrz.
 2. Wybranie swojej ścieżki rozwoju, znalezienie biura, które inspiruje, przyciąga swoją stylistyką
 3. Uczestnictwo w wydarzeniach, szkoleniach, eventach branżowych. Networking z osobami z branży.
 4. Pozyskiwanie partnerów, podwykonawców, budowanie relacji, prowizje.
 5. Wykorzystanie VR w projektowaniu wnętrz.

inż. Cezary Borkowski, absolwent budownictwa Wydziału Architektury WSEiZ z 2011 rokuZaczynałem swoją przygodę z budownictwem od pracy jako inżynier budowy przy stawianiu budynków wielorodzinnych w rodzinnej firmie. Po 2 latach pracy na budowach otworzyłem własną działalność zajmującą się wykańczaniem wnętrz, po 3 latach zacząłem koordynować prace wykończeniowe dla biur projektowych. W międzyczasie ukończyłem studia podyplomowe na kierunku zarządzania nieruchomościami oraz odbyłem kilka kursów min z home stagingu, na który w 2016 roku dostałem dotacje z unii europejskiej. Miałem również roczną przygodę jako doradca ds. nieruchomości i zarządca nieruchomości. Jednak przez te wszystkie lata moim głównym zajęciem była koordynacja prac, nadzór i komunikacja pomiędzy architektem wnętrz i wykonawcami. Od początku kariery wykończyłem ponad 200 mieszkań, współpracowałem z kilkunastoma projektantami. Na liście rozpoznawalnych nazwisk, z którymi współpracowałem lub współpracuje są Dominika Rostocka, JTgrupa, MiH Design, StudioOrganic, Mobo Monika Bonecka, Gosia Wojtyczka i wielu innych.
Pasjonuje się wirtualną i rozszerzoną rzeczywistością, w najbliższym czasie otwieram pierwsze w Polsce biuro, które będzie opierało swoją działalność projektową o te narzędzia”.

Udostępnij wpis: