Dyżur psychologiczny - czwartek 30 czerwca

Dyżur psychologiczny - czwartek 30 czerwca

Problemy psychiczne mogą dotknąć każdego. Jeśli zauważasz u siebie te same bądź podobne objawy, jak bohaterka filmu poniżej, czyli np. trudny do pokonania stres, kłopoty z koncentracją, brak satysfakcji, brak motywacji, problemy w kontaktach z innymi, obwinianie się, bezsilność, przygnębienie czy poirytowanie, może dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy naszego psychologa – p. Edyty Leszczyńskiej?

Rozpoczęły się sesje egzaminacyjne – jesteśmy więc w okresie, który sprawia, że niektóre objawy mogą szczególnie przybrać na sile.

Kolejny dyżur psychologiczny odbędzie się w czwartek 30 czerwca. Pani Edyta to doświadczony psycholog i psychoterapeuta. Pomoże krótkookresowo, a jeśli będzie taka potrzeba, wskaże, czy udać się do psychoterapeuty, a może do psychiatry. Obecnie spotkania są prowadzone online, więc nie wymagają przyjeżdżania do WSEiZ.

Więcej informacji, w tym jak się zapisać, tutaj: https://wseiz.pl/aktualnosci/bezplatne-konsultacje-psychologiczne/

Dyżury psychologiczne są kierowane w pierwszej kolejności do studentów z niepełnosprawnościami i pracownikami Uczelni mającymi kontakt z takimi osobami. Jeśli jednak będą dostępne miejsca, zapisać się może każdy student.

Udostępnij wpis:

28 czerwca 2022