Office 365

Office 365

WSEiZ podpisała porozumienie z firmą Microsoft, na mocy którego studenci i pracownicy naszej Uczelni mogą za darmo korzystać z oprogramowania Office 365.

Office 365 to usługi działające w chmurze, zapewniające kompleksowe i jednocześnie proste w obsłudze wsparcie pracy i komunikacji. Udostępnione przez Microsoft oprogramowanie funkcjonuje w środowisku online, co umożliwia korzystanie z niego na wielu urządzeniach, w tym na komputerach PC, iMac, tabletach i telefonach z systemem Android, iPadach, iPhone`ach.

Posiadanie aktywnej subskrypcji usługi Office 365 obejmującej klasyczną wersję pakietu Office zapewnia zawsze najaktualniejsze wersje tych aplikacji. Do instalacji, aktywacji korzystania oraz zarządzania swoim kontem w Office 365 niezbędny jest dostęp do Internetu. Wśród oferowanych usług w ramach pakietu.

Office 365 jest m.in.:

  • poczta e-mail,
  • programy biurowe,
  • kalendarz,
  • możliwość zarządzania plikami w chmurze.

Osoby zainteresowane możliwością korzystania z pakietów Microsoft prosimy o przesłanie maila na adres office365@wseiz.pl, (należy podać imię, nazwisko i nr albumu) administrator zweryfikuje status studenta po czym założy osobie zainteresowanej konto na portalu Microsoft i odeśle zwrotnego maila z loginem i hasłem.

W chwili, kiedy student traci status aktywnego studenta WSEiZ konto zostanie zablokowane.