Luqam dofinansowania do szkoleń dla studentów

Firma Luqam od lat prowadzi szkolenia, m.in. szkolenia „studenckie” dedykowane osobom, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową i chcą wejść na rynek pracy z większą wiedzą i doświadczeniem niż swoi rówieśnicy.

Ofertę studencką szkoleń Luqam wyróżnia przede wszystkim korzystniejsza cena przy gwarancji ten samej jakości usług (co w ofercie dla osób prywatnych czy korporacji).

Firma wspiera studentów oferując bezpośrednie wsparcie finansowe w postaci dofinansowania do szkoleń eksperckich. W ofercie są szkolenia takie jak:

  • Six Sigma Green Belt (https://www.opexity.com/set/green-belt/) – szkolenie prowadzone jest 100% online. Do tego szkolenia oferowane jest dofinansowanie wysokości 50%.
  • Lider jakości i bezpieczeństwa żywności (https://www.opexity.com/set/food-quality-leader/) – to szkolenie dla pasjonatów zarządzania jakością i zapewniania bezpieczeństwa żywności. Szkolenie prowadzone jest 100% online. Do tego szkolenia oferowane jest dofinansowanie wysokości 50%.
  • Lean Six Sigma Green Belt (https://www.opexity.com/set/lean-six-sigma-green-belt/) – nowość. Szkolenie łączy w sobie zagadnienia związane z koncepcją Six Sigma oraz Lean. Szkolenie prowadzone jest 50% online, a 50% w siedzibie Luqam w Krakowie (gdzie odbywają się warsztaty i gry symulacyjne z trenerami). Do tego szkolenia oferowane jest dofinansowanie wysokości 50%.
  • Industry 4.0 i cyberbezpieczeństwo (https://www.opexity.com/set/industry-4-0/) – nowość. Jedyny taki program szkolenia na rynku – łączący w sobie zagadnienia związane z Industry 4.0 i cyberbezpieczeństwem opracowany przez doświadczonych Ekspertów z branży nowoczesnych technologii oraz przemysłu. Podczas szkolenia uczestnicy poznają gwiazdy świata nowoczesnych technologii – współpracujących z firmami takimi jak: Microsoft, Software Asset Management i wielu innych. Szkolenie prowadzone jest 80% online, a 20% w siedzibie Luqam w Krakowie (gdzie odbywają się warsztaty z wykorzystaniem technologii VR w praktyce). Do tego szkolenia oferowane jest dofinansowanie wysokości 25%.
  • Ekspert TPM (https://www.opexity.com/set/ekspert-tpm/) – szkolenie pozwala na poznanie praktycznych aspektów związanych z zarządzaniem parkiem maszynowym i optymalizacją procesów produkcyjnych. Szkolenie prowadzone jest 100% online. Do tego szkolenia oferowane jest dofinansowanie wysokości 50%.

Szkolenia są certyfikowane (certyfikaty w formie papierowej w języku polskim i angielskim).

Do dofinansowania do szkolenia upoważnione są wszystkie osoby posiadające aktywny status studenta. Aby skorzystać z promocji należy w formularzu rejestracji na konkretne szkolenie w polu na kod promocyjny wpisać nazwę uczelni oraz numer legitymacji studenckiej.