Chmura Edukacyjna

Chmura Edukacyjna

FAQ

  • Logujemy się tu:
  • Twoim loginem jest numer albumu. Znajdziesz go na swojej legitymacji studenckiej
  • Twoim standardowym hasłem jest Twoja data urodzin w formacie RRRRMMDD

Instrukcja dostępna jest tu:

Bardzo przystępnie opisuje to nasza instrukcja. Ten rozdział dostępny jest TUTAJ

Jeżeli nie możesz się zalogować do serwisu Chmury Edukacyjnej napisz mail na adres ci@wseiz.pl, podając imię, nazwisko i numer albumu. Idealnie by było, gdyby mail był wysłany z adresu, który widnieje w Wirtualnej Uczelni w zakładce Student–>Dane ogólne.

Jeśli Twój wykładowca udostępni Ci (lub Twojej grupie) folder np na prace domowe, to wygodniej zapisywać te prace na swoim dysku w katalogu aplikacji, niż wysyłać na Chmurę przy pomocy przeglądarki.

Podobnie, jeśli wykładowca udostępnia Ci (lub Twojej grupie) materiały, to od razu widzisz, czy pojawiły się jakieś nowe i nie musisz logować się przez przeglądarkę. Po prostu masz je na swoim komputerze

W przeciwnym wypadku nie ma sensu instalować aplikacji. Zasoby Chmury Edukacyjnej dostępne ogólnie są widoczne przez Wirtualną Uczelnię, lub stronę WSEiZ

To folder, do którego mają wgląd także Dziekani Twojego kierunku. Wrzucasz tam swoje prace na konkursy, prace przejściowe, lub projekty, które uważasz za kamienie milowe swojej kariery akademickiej.

To foldery udostępnione tylko do odczytu przez innych użytkowników, lub grupy

Charakteryzują się symbolem udostępnienia na ikonie i nazwą użytkownika (lub grupy), który udostępnił po prawej stronie.

Podczas przygotowywania materiałów dla wykładowców niechcący poszło powiadomienie do Wydziału Architektury.

Do wszystkich studentów…

W tym udziale nic nie ma, przepraszamy za kłopot i niepotrzebną wiadomość – proszę to zignorować