ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM SZLACHETNEJ PACZKI ORAZ AKADEMII PRZYSZŁOŚCI!

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM SZLACHETNEJ PACZKI ORAZ AKADEMII PRZYSZŁOŚCI!

IMG 7342

Szukasz możliwości zdobycia doświadczenia cenionego na rynku pracy i sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce? SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przygotowały dla Ciebie świetną propozycję!

Stowarzyszenie Wiosna realizuje dwa projekty – Szlachetna Paczka oraz Akademia Przyszłości – które  mają za zadanie pomóc ludziom z rodzin ubogich lub dotkniętych chorobą czy niepełnosprawnością. Głównym założeniem Szlachetnej Paczki jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. Zaś Akademia Przyszłości to całoroczny program indywidualnych spotkań edukacyjnych z dzieckiem, które ma trudności w nauce (bardzo często z powodu braku motywacji czy wiary w siebie).

Angażując się w rolę Wolontariusza Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości nie tylko pomagasz najbardziej potrzebującym rodzinom i dzieciom, ale zdobywasz również doświadczenie zawodowe.

Jako wolontariusz rozwiniesz szereg kompetencji, m.in:

  • nauczysz się, jak zarządzać projektami i ludźmi,
  • zdobędziesz umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • będziesz organizował eventy,
  • będziesz nawiązywał współpracę z instytucjami, firmami, czy lokalnymi autorytetami,
  • poznasz ciekawych ludzi, dla których wyzwanie to szansa na rozwój.

Zostań Super W! Więcej informacji znajduję się tutaj.

Do zostania wolontariuszem serdecznie zachęca absolwentka WSEiZ, pani Katarzyna Serafin, Lider Regionu Szlachetnej Paczki, Warszawa Ursus.

  

Udostępnij wpis:

31 sierpnia 2018