Szanowni Studenci,

jako przedstawiciele środowiska akademickiego mający przyjemność pracować z Wami na co dzień, dostrzegamy nie tylko Wasze sukcesy i porażki na polu naukowym, ale również staramy się zrozumieć z jakimi problemami mierzycie się w codziennym życiu – co sprawia Wam radość i napawa dumą, a co stresuje czy smuci.


Z tego właśnie powodu wystartowaliśmy z projektem „Zaspokajanie potrzeb studentów WSEiZ w zakresie wsparcia psychologicznego”, który oparliśmy na diagnozie Waszych potrzeb w tym zakresie i na jej podstawie opracowaliśmy program spotkań, których celem jest pomoc tym z Was, którzy czują, że tego typu wsparcia potrzebują.

Spotkania będą miały charakter zarówno wykładowy, jak i – przede wszystkim – warsztatowy, co pozwoli Wam nie tylko zrozumieć szerszy kontekst problemów, z jakimi się mierzycie w trudnym czasie pandemii, ale co najważniejsze – poznać techniki radzenia sobie z nimi.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wykładzie inaugurującym projekt, który odbędzie się 10.06.2021 o godzinie 17.00 za pomocą platformy ZOOM.

DOŁĄCZ DO SPOTKANIA
Meeting ID: 923 0617 6662
Passcode: 931106

Wykład poprowadzą dr hab. Michał Kwiatkowski oraz mgr Bronisław Świątkowski

Udostępnij wpis:

4 czerwca 2021