ZAPROSZENIE NA WERNISAŻ WYSTAWY ARCHIBRICK

ZAPROSZENIE NA WERNISAŻ WYSTAWY ARCHIBRICK

IMG 7342

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy koła architektoniczno-urbanistycznego Archibrick, który odbędzie się 15 listopada o godz. 18 w Galerii WSEiZ przy ul. Rejtana 16 w Warszawie. Na wystawie zostaną zaprezentowane makiety architektoniczne wykonane z klocków lego.

Wystawa

Wystawa ma promować koło architektoniczno-urbanistyczne ARCHIBRICK założone przez inż. arch. Annę Miłosz i inż. arch. Piotra Karlickiego – studentów Architektury na naszej Uczelni.

Na wystawie będzie można obejrzeć makiety architektoniczne oraz urbanistyczne wykonane z klocków lego, w tym dwie makiety wykonane przez Annę i Piotra w ramach zajęć projektowych w roku akademickim 2017/2018 oraz makiety autorstwa stowarzyszenia „Zbudujmy to”. Wydarzenie facebookowe dostepne jest tutaj.

Koło architektoniczno-urbanistyczne Archibrick

Inicjatywa ma na celu zachęcenie studentów do kreatywnego projektowania, rozwijania manualnych zdolności oraz nauki zasad projektowych przy pomocy modelowania makiet architektonicznych i urbanistycznych. Makiety są nieodzownym elementem w procesie projektowym, są bogatym źródłem informacji o bryle i formie architektonicznej, o czym w dobie komputerów coraz częściej zapominamy.

Zajęcia Koła przeznaczone są dla studentów Architektury, Architektury Wnętrz oraz Budownictwa. Koordynować je będą profesorowie zajęć projektowych: mgr inż. arch. Izabela Sobierajska oraz mgr inż. arch. Karol Szparkowski.

Zapraszamy do uczestnictwa w wernisażu oraz do działania w kole Archibrick!

  

Udostępnij wpis:

7 listopada 2018