Zaproszenie na spotkanie autorskie z Wiktorią Czarnecką

Spotkanie autorskie
Szanowni Państwo,

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza na spotkanie autorskie z Wiktorią Czarnecką – autorką pierwszej w Polsce książki o marketingu historycznym,
pt. „Marketing historyczny. Czy umiemy mądrze korzystać z historii?” – podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki.
Spotkanie odbędzie się 31 stycznia 2024 r. (środa) o godz. 17.00 w sali szkoleniowej (parter), wstęp wolny.
Link do wydarzenia: https://wbp.lodz.pl/aktualnoci/spotkania-sesje/3574-spotkanie-autorskie-z-wiktori-czarneck.html

 

O Autorce:

Wiktoria Czarnecka – Ułan PR, wykładowca akademicki na WSEiZ w Warszawie, właścicielka agencji Sztyblety PR, pedagog, trener. W swojej pracy łączy PR i marketing z wiedzą pedagogiczną. Zajmuje się budowaniem tożsamości i wizerunku marki. Doradza i szkoli m.in. ze storytellingu, buyer persony, marketingu: historycznego, sportowego, miejsca. Współpracuje z firmą szkoleniowo-doradczą AVENHANSEN. Członek i ekspert Stowarzyszenia Sport Biznes Polska. Pomysłodawca eventów: „Wakacje z PR” „Kobieca Liga Mistrzyń” i projektu „Wiślackie Pokolenia”. Pracowała w różnych obszarach marketingu: samorządowych, komercyjnych, sportowych, m.in. w Wiśle Kraków, w Widzewie Łódź jako kierownik ds. PR czy w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego.

 

Udostępnij wpis:

22 stycznia 2024