ZAPRASZAMY NA SALON MATURZYSTÓW 2018

ZAPRASZAMY NA SALON MATURZYSTÓW 2018

IMG 7342

12 i 13 września 2018 (środa, czwartek) na Politechnice Warszawskiej odbędzie się Warszawski Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2018, na którym wystawi się także Wyższa Szkołą Ekologii i Zarządzania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji między godziną 9 a 15 na stoisku nr 49.

Zachęcamy do udziału tegorocznych maturzystów, którzy jeszcze nie wybrali kierunku studiów oraz uczniów liceum. Rekrutacja do WSEiZ ciągle trwa, więc to ostatnia szansa na zebranie informacji na temat studiów na naszej Uczelni.

„Największy i najliczniej odwiedzany przez maturzystów Salon, i to nie tylko z Warszawy i okolic, ale także z województw ościennych. Piękna Aula Główna Politechniki Warszawskiej co roku zapełniona jest stoiskami uczelni z całej Polski i z zagranicy.

W salach wykładowych odbywają się spotkania na temat matury prowadzone przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, którzy pomagają ,,odczarować’’ egzamin maturalny, uniknąć najczęściej popełnianych błędów i zwalczyć egzaminacyjny stres. W salach wykładowych uczelnie przeprowadzają spotkania na temat warunków rekrutacji na największych warszawskich uczelniach publicznych i niepublicznych.

Do dyspozycji gości Salonu, jak co roku, będą również doradcy zawodowi, którzy ułatwią młodym ludziom dokonanie wyboru zgodnego z ich predyspozycjami. To wszystko sprawia, że maturzysta który odwiedza salon, wychodzi z niego dobrze ,,przygotowany’’ do egzaminu dojrzałości i wyboru dalszej ścieżki kształcenia”. (informacje: ze strony Organizatorów). Program wydarzeń w dniach 12-13 września dostępny jest tutaj.

Do zobaczenia już w środę!

  • Gmach Główny Politechniki Warszawskiej (plac Politechniki 1)
  • Godz. 9-15

Plan stoisk dostępny jest tutaj. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania wystawi się na stoisku nr 49. 

Wstęp wolny!

  

Udostępnij wpis:

10 września 2018