Cykl warsztatów „Skuteczny architekt wnętrz – warsztaty z umiejętności miękkich”

Warsztaty
Szanowni Studenci,
zapraszamy na trzecie warsztaty z cyklu  „Skuteczny architekt wnętrz – warsztaty z umiejętności miękkich”.

Spotkanie odbędzie się w środę 24 stycznia  w godz. 17:30 – 19:30 w sali 36R.  Zapraszamy również osoby, które chciałyby wziąć udział, choć nie uczestniczyły w poprzednich.

Będą to praktyczne ćwiczenia dotyczące rozmów rekrutacyjnych – odpowiedzi na pytania rekruterów, opowiadanie o sobie, rozmowy o wynagrodzeniach.

Warsztaty prowadzi Krzysztof Bytomski – trener biznesu, executive coach, mentor – który od kilkunastu lat wspiera osoby, zespoły i całe organizacje w ich rozwoju. W swoich działaniach wykorzystuje ponad 20 lat doświadczenia we wzmacnianiu potencjału pracowników, budowaniu zespołów oraz prowadzeniu projektów i firm konsultingowych. Szczególnie wspiera w rozwoju ekspertki i ekspertów w profesjach technicznych. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami oraz projektami inżynieryjnymi – był członkiem zarządów i menedżerem m.in. w: CDM Smith, Prokom, Halcrow, Artelia, Niras, KPMG. Jest absolwentem Oxford Brookes University (Executive MBA), Politechniki Krakowskiej, SGH oraz Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Akademii SET.

Więcej na: KrzysztofBytomski.com

Osoby chętne do udziału w warsztatach prosimy o zgłoszenie mailowe do Biura Karier: biurokarier@wseiz.pl

 

 

Udostępnij wpis:

22 stycznia 2024