ZAGOSPODARUJ ATRIUM W WSEiZ!

ZAGOSPODARUJ ATRIUM W WSEiZ!

IMG 7342

Zapraszamy do udziału w Konkursie na projekt aranżacji wyposażenia przestrzeni atrium w gmachu Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie przy ul. Rejtana 16.
Konkurs organizowany jest w formie konkursu uczelnianego, dostępnego tylko dla Studentów WSEiZ oraz uczestników spotkań Archistarter.


WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ WYJAZD DO CAMPUSU VITRY – VITRA DESIGN MUSEUM W WEIL AM RHEIN!

Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać drogą mailową na adres: konkurs@archistarter.pl do dnia 30 stycznia 2016 r.
W zgłoszeniu należy wskazać: imię i nazwisko uczestnika/uczestników, kierunek i rok studiów. Dopuszczalne jest tworzenie zespołów dwuosobowych.Termin nadsyłania prac konkursowych – 15 maja 2016r.

Preferowane są aranżacje przestrzeni poprzez zaprojektowanie wyposażenia takiego jak: mebel lub meble, instalacje przestrzenne, dekoracje lub inne elementy ruchome.

Wytworzenie zaprojektowanego wyposażenia wg projektu konkursowego musi zmieścić się w założonym budżecie: 50 000 PLN. Do części opisowej pracy należy dołączyć potwierdzający to kosztorys.

Praca konkursowa powinna dążyć do uzyskanie najlepszego i najciekawszego zagospodarowania przestrzeni atrium dla studentów i osób odwiedzających gmach.

Projekt powinna cechować modułowość oraz mobilność – należy uwzględnić możliwość złożenia wyposażenia pod podium znajdujące się w atrium na czas imprez okolicznościowych, inauguracji i innych uroczystości jak również możliwość prezentacji danego przedmiotu na targach i pokazach.

Więcej w Regulaminie konkursu:

REGULAMIN KONKURSU

Załacznik nr 1

Załacznik nr 2

Załacznik nr 3

 

Udostępnij wpis:

27 stycznia 2016