XXIX OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

XXIX OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

IMG 7342

W dniu 1 kwietnia w Technikum Architektoniczno-Budowlanym im. Stanisława Noakowskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom zawodów II stopnia XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Nagrodzono 15 uczniów szkół średnich. Ósemka najlepszych zawodników będzie reprezentowała województwo mazowieckie i łódzkie w finale centralnym, który odbędzie się w Ostrzeszewie.

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania była jednym ze sponsorów nagród. Piętnastka laureatów zawodów II stopnia otrzymała z rąk JM Rektor WSEiZ doc. dr Moniki Madej vouchery o wartości 2 tys. zł do wykorzystania w czasie studiów na naszej Uczelni.

Powołana w 1987 roku Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych stanowi kontynuację organizowanego od 1982 roku w średnich szkołach budowlanych Turnieju Wiedzy i Umiejętności Budowlanych i jest olimpiadą tematyczną związaną z dziedziną wiedzy budowlanej. Patronat nad tym wydarzeniem sprawują: Polska Izba Inżynierów Budownictwa oraz Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a ósemce najlepszych uczniów życzymy powodzenia w finale centralnym olimpiady.

 

Udostępnij wpis:

5 kwietnia 2016