XVI Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadpodstawowych

Targi Edukacyjne
11 kwietnia 2024 r. mieliśmy przyjemność wziąć udział w XVI Targach Edukacyjnych Wyższych Uczelni i Szkół Ponadpodstawowych pod hasłem „Ku przyszłości zawodowej”.

To wydarzenie zgromadziło 26 uczelni wyższych z różnych regionów Polski, w tym Warszawy, Lublina, Białej Podlaskiej i Białegostoku, a także instytucje oferujące wsparcie w kwestiach doradztwa zawodowego. Targi miały miejsce w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, lokalnie znanym jako „samochodówka”.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród tegorocznych maturzystów, jak i uczniów z niższych klas, którzy już teraz rozpoczynają poszukiwania informacji i inspiracji związanych z wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej. Szczególne zainteresowanie wzbudziły nasze kierunki, takie jak Architektura, Architektura Wnętrz oraz Zarządzanie.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość udziału w tych inspirujących targach. Już teraz z niecierpliwością oczekujemy na kolejną edycję, do zobaczenia w przyszłym roku!

 

Udostępnij wpis:

17 kwietnia 2024