XV edycja Konkursu na najlepszą pracę dyplomową

XV edycja Konkursu na najlepszą pracę dyplomową
Szanowni Państwo,

w imieniu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego uprzejmie informujemy, że rozpoczyna się jubileuszowa XV edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową związaną tematycznie z Województwem Zachodniopomorskim. Konkursowi patronuje Pan Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, który w tej edycji przyznawać będzie nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: planowanie przestrzenne i projektowanie urbanistyczne, projektowanie architektoniczne oraz architektura krajobrazu.
Zgłoszenia prac do Konkursu, obronionych w 2023 r., mogą dokonać autorzy prac będący absolwentami uczelni z całej Polski oraz ich promotorzy i recenzenci (zgodnie z zapisami w regulaminie).

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa w dniu 7 lutego 2024 r. Weryfikacja zgłoszonych prac dyplomowych i wyłonienie laureatów planowane jest na marzec br.

W ramach konkursu oceniany będzie m.in. stopień przydatności i walory praktyczne dla rozwiązywania problemów przestrzennych w tym zastosowanie rozwiązań przeciwdziałających
wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych, a także twórcze wartości pracy, jasność sformułowania celu, sposób jego osiągnięcia oraz wartość merytoryczna.

W każdej z trzech kategorii przewidziane zostały gratyfikacje pieniężne: nagroda w wysokości 10 000 zł i wyróżnienie w wysokości 5 000 zł.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące przebiegu konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdą Państwo na stronie internetowej: http://rbgp.pl/konkursy 

 

 

 

Udostępnij wpis:

9 stycznia 2024