WYSTAWA STUDENTÓW SIÓDMEGO SEMESTRU ARCHITEKTURY WNĘTRZ

WYSTAWA STUDENTÓW SIÓDMEGO SEMESTRU ARCHITEKTURY WNĘTRZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,
w imieniu Władz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, mamy zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy projektów studentów 7 semestru kierunku Architektura Wnętrz WSEiZ, wykonanych pod kierunkiem prof. sztuk plastycznych Lucjana Kasprzaka, który odbędzie się 25.02.2020 r. o godz. 11.30, w Galerii WSEiZ przy ul. Rejtana 16 w Warszawie.

„Projektowanie wnętrz to projektowanie plastyczne, które może być realizowane w oparciu o gruntowne postrzeganie realiów włączanych planowo do kreacji a także pozaplanowych przypadków. Innymi słowy jest to nauka widzenia zasadzona na odkrywaniu bogactwa rzeczywistości imperatywem talentu by w dalszym ciągu sprawiać ład poparty rozumnym przekonaniem.

W dydaktyce musi to być akcja czynna i prosta, dlatego poszukuje się odpowied-nich kluczy umożliwiających szybkie i klarowne wchodzenie w meritum. Osobiście zasadzam je na biegunowej rozpiętości wyzwań, na kreacji wymagającej odnajdy-wania celu działań motywując się wyjściowo naturalną potrzebą piękna. Dopełnia ją odwrotność – kreowanie porządku plastycznego dla celu już określonego. Wystawa prezentuje takie właśnie doświadczenie”
– Prof. sztuk plastycznych Lucjan Kasprzak

Wystawione są prace semestralne studentek wyróżniających się.
Studia stacjonarne: Magda Graczykowska, Katsiaryna Kalishok, Martyna Kloch, Klaudia Kozłowska, Ewelina Nowicka, Adrianna Oksiuta, Aleksandra Włodek, Zwo-lińska Karolina, Żybura Agata
Studia niestacjonarne: Renata Korczak, Martyna Łomża.

Udostępnij wpis:

24 lutego 2020