WYSTAWA PRAC STUDENTÓW ARCHITEKTURY WNĘTRZ WSEIZ PT. „OUR DESIGNE” W SALONIE FIRMY KOPP W GDAŃSKU

WYSTAWA PRAC STUDENTÓW ARCHITEKTURY WNĘTRZ WSEIZ PT. „OUR DESIGNE” W SALONIE FIRMY KOPP W GDAŃSKU

Jestesmy gotowi W dniach 22 czerwca – 20 lipca 2013 r. w Salonie Firmowym Kopp w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 225 odbywa się wystawa prac studentów kierunku Architektura Wnętrz WSEiZ pt. „OUR DESIGNE”. Monika Szablińska, Marcin Skubisz i Marcin Wargin prezentować na niej będą prototypy mebli. Projekty powstały Pracowni Projektowania Mebla WSEiZ pod opieką doc. dr. Krzysztofa Gronia i mgr. sztuki Krzysztofa Łyżynia. Fundusze na realizację projektów zapewniła Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!

Eksponaty wystawy:

Marcin Skubisz: Wieszak
Monika Szablińska: Stolik kawowy
Marcin Wargin: Krzesło Saataa (wspólny projekt: Marcin Wargin / Marcin Skubisz)

Studenci projektując sięgnęli po różnorodne materiały. Marcin Skubisz stworzył wieszak ze sklejki, a wspólnie z Marcinem Warginem zaprojektowali krzesło Saataa o niezwykłej bryle. Monika Szablińska jest autorką stolika kawowego łączącego szkło z drewnem brzozowym.

Możliwość wykonania prototypów i pokazania ich szerszemu gronu odbiorców jest dla studentów kierunków związanych z projektowaniem szansą na sprawdzenie swoich umiejętności w rzeczywistości i skonfrontowania swoich pomysłów z możliwościami materiałów. Wspólna inicjatywa WSEiZ i firmy Kopp stwarza studentom szansę na realizację projektów i może się przełożyć na działania na szerszą skalę.

PLAKAT – POBIERZ

Udostępnij wpis:

2 lipca 2013