WYSTAWA-POSEMESTRALNA-STUDENTÓW ARCHITEKTURY WNĘTRZ

WYSTAWA-POSEMESTRALNA-STUDENTÓW ARCHITEKTURY WNĘTRZ

IMG 7342

Zapraszamy na wernisaż wystawy posemestralnej studentów Architektury Wnętrz pod opieką mgr sztuki Jolanty Kapeckiej-Walczak, który odbędzie się 21 stycznia 2017 r. (sobota) o godz. 10:00 w atrium gmachu WSEiZ przy ul. Rejtana 16.

Wystawa prezentuje prace studentów niestacjonarnych dwóch semestrów IV i VI, które miały pokrewny problem do rozwiązania – wnętrze publiczne.

Projektem studentów semestru IV było wykreowanie w zadanej przestrzeni – małym lokalu usługowym – wnętrza użyteczności publicznej. Praca projektowa rozpoczynała się od rozmieszczenia funkcji, po czym skupiła się na doborze materiałów wykończeniowych i zagadnieniach technicznych. Studenci dobierając faktury, struktury i kolory materiałów użytych w projekcie, poszukiwali metod technicznych zastosowania ich w rzeczywistości.

Projektem studentów VI semestru było wykreowanie wnętrz biura architektonicznego w projektowanym budynku (w pracowni prof. Andrzeja Wyszyńskiego w semestrze V). Biuro użyteczności publicznej jest autorską pracownią projektową każdego studenta. Praca odzwierciedla osobowość, indywidualność oraz preferencje wnętrzarskie i artystyczne twórcy.

Udostępnij wpis:

19 stycznia 2017