WYSTAWA PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ. ARCHITEKTURA WARSZAWY W PROJEKTACH

WYSTAWA PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ. ARCHITEKTURA WARSZAWY W PROJEKTACH

IMG 7342

Już w najbliższą środę, 30 maja 2018 o godz. 12 w pawilonie wystawowym SARP, ul. Foksal 2 odbędzie się otwarcie wystawy „Plany na przyszłość. Architektura Warszawy w projektach”. Wśród wystawionych prac obecne będą projekty studentów kierunku Architektura WSEiZ. Wstęp wolny.

23. edycja wystawy „Plany na przyszłość” to ostatnie wydarzenie Tygodnia z architekturą, organizowanego przez warszawski oddział SARP-u.

Na wystawie zaprezentowane zostaną najnowsze projekty i inwestycje, obiekty sportowe, szkolne i instytucji kulturalnych, osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne, przykłady rewitalizacji starych budynków, plany zagospodarowania przestrzennego, projekty koncepcyjne, projekty wyróżnione w konkursach oraz wybrane prace studentów warszawskich uczelni, w tym Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania.

Absolwenci lub dyplomanci z naszej Uczelni, których projekty będą na wystawie to: Marta Kuba, Agnieszka Majchrzyk, Izolda Rawska, Katarzyna Woźniak, Wioletta Zonewska, Adam Gleba, Tomasz Hryciuk, Aleksander Józefowski, Volodymyr Melymuka, Mateusz Wysocki.

Organizatorem wystawy jest Centrum Łowicka. Więcej informacji znajduję się tutaj oraz na facebookowym wydarzeniu.

 

  

Udostępnij wpis:

28 maja 2018