WYSTAWA „ELEMENT SZCZEGÓLNY W OTOCZENIU” NA LITWIE

WYSTAWA „ELEMENT SZCZEGÓLNY W OTOCZENIU” NA LITWIE

IMG 7342

Wystawa „Element szczególny w otoczeniu – ślady” jest efektem pleneru fotograficznego, który odbył się podczas konferencji KRAJart we wrześniu 2017 r. w Zakopanem. Wernisaż wystawy w WSEiZ odbył się 29 czerwca 2018. Zaś 18 października 2018 w Kownie (Litwa) wystawa została zaprezentowana na międzynarodowej konferencji LANDSCAPE CREATION PROCESS 2018.

Fotografie zostały przedstawione w Kownie podczas konferencji Landscape Creation Proces na terenie Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences  (Kauno miškų ir aplinkos inžinerijoskolegija – KMAIK), na Wydziale Architektury Krajobrazu i Rekreacji.

Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników konferencji, szczególnie przedstawicieli z Łotwy, Ukrainy i Czech. To już drugi raz, gdy poplenerowa wystawa konferencji KRAJart prezentowana jest poza granicami Polski. W 2015 r. wystawa „pojechała” także na Litwę oraz na Łotwę.

W konferencji czynnie uczestniczyli: p. dr inż. Lidia Ozimkowska, p. doc. dr inż. Jerzy Wojtatowicz oraz absolwentka Architektury Krajobrazu oraz Ochrony Środowiska WSEiZ p. mgr inż. Karolina Pietrzykowska. Wspólnie wygłosili referat „Selected aspects the proces of landscaping the historic park in Piekarty, Poland”. Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji wystawy w Kownie oraz za zdjęcia.

Udostępnij wpis:

31 października 2018