„Jak sprawnie i efektywnie przeprowadzić prace wykończeniowe mieszkania" - Projekt od A do Z – Porady Praktyków

Projekt od A do Z
Szanowni Studenci,

Powracamy z cyklem spotkań z absolwentami Wydziału Architektury WSEiZ.

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym spotkaniu trzeciej edycji „Projekt od A do Z – porady praktyków”, które odbędzie się stacjonarnie w dniu 27 listopada 2023 r. (poniedziałek) o godzinie 17:00, w auli 4R w budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16.

Wykład wygłosi inż. Cezary Borkowski, absolwent budownictwa Wydziału Architektury WSEiZ z 2011 roku.

Temat wykładu to: Jak sprawnie i efektywnie przeprowadzić prace wykończeniowe mieszkania.

Wykład będzie zawierał praktyczne wskazówki, dzięki którym unikniecie raf i pułapek podczas realizacji prac wykończeniowych lub remontowych mieszkania. Spotkanie przeznaczone jest przede wszystkim dla studentów architektury wnętrz i architektury, ale studenci innych kierunków Wydziału Architektury również znajdą wiele przydatnych informacji.

inż. Cezary Borkowski, absolwent budownictwa Wydziału Architektury WSEiZ z 2011 roku „Zaczynałem swoją przygodę z budownictwem od pracy jako inżynier budowy przy stawianiu budynków wielorodzinnych w rodzinnej firmie. Po 2 latach pracy na budowach otworzyłem własną działalność zajmującą się wykańczaniem wnętrz, po 3 latach zacząłem koordynować prace wykończeniowe dla biur projektowych. W międzyczasie ukończyłem studia podyplomowe na kierunku zarządzania nieruchomościami oraz odbyłem kilka kursów min z home stagingu, na który w 2016 roku dostałem dotacje z unii europejskiej. Miałem również roczną przygodę jako doradca ds. nieruchomości i zarządca nieruchomości. Jednak przez te wszystkie lata moim głównym zajęciem była koordynacja prac, nadzór i komunikacja pomiędzy architektem wnętrz i wykonawcami. Od początku kariery wykończyłem ponad 200 mieszkań, współpracowałem z kilkunastoma projektantami. Na liście rozpoznawalnych nazwisk, z którymi współpracowałem lub współpracuje są Dominika Rostocka, JTgrupa, MiH Design, StudioOrganic, Mobo Monika Bonecka, Gosia Wojtyczka i wielu innych.

 

Osoby, które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w wykładzie, mogą wziąć udział online poprzez ZOOM:
https://zoom.us/j/98191032583?pwd=Ky8wUUtLVOZibGxiMzkyYWZaN1cxZz09

Meeting ID: 981 9103 2583
Passcode: 310435

 

Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

 

Udostępnij wpis:

17 listopada 2023