WYKŁAD WARSZAWSKIEJ SZKOŁY ZDROWIA PRZY WSEIZ PT. „JAKĄ WODĘ PIJEMY?”

WYKŁAD WARSZAWSKIEJ SZKOŁY ZDROWIA PRZY WSEIZ PT. „JAKĄ WODĘ PIJEMY?”

LogoWarszawska Szkoła Zdrowia działająca przy Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie  zaprasza na wykład pt. „Jaką wodę pijemy?”, który wygłosi dr inż. Jan Sobótka, wybitny znawcy tematu z Zakładu Medycyny Zapobiegawczej i Higieny WUM. Wykład  odbędzie się  we wtorek, 12. marca  2013 r.  o godz.  17.00, w auli  Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania przy ulicy Rejtana 16. Wstęp wolny!

Wodę należy pić nie tylko wtedy, gdy odczuwamy pragnienie, ale przez cały dzień, małymi porcjami, aby nadmiernie nie obciążać żołądka i wspomagać układ krążenia. Jednak okazuje się, że woda wodzie nie równa, jaką więc wybrać? Większość Polaków nie posiada wiedzy na temat wody wypływającej z kranu, nie wie też, którą warto kupić w sklepie. W Polsce wytwarza się kilkaset wód butelkowanych, o bardzo zróżnicowanym składzie mineralnym. Znając potrzeby własnego organizmu można dobrać wodę, zawierająca składniki mineralne, których najbardziej potrzebujemy, Która pomoże uzupełnić ewentualne niedobory składników mineralnych, która korzystnie będzie wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie. Czy woda płynąca z naszych kranów jest zdrowa? Czy wierzyć reklamom, zachęcającym do picia wód butelkowanych?

Nękających nas wątpliwości pomoże pozbyć się dr inż. Jan Sobótka, wybitny znawcy tematu z Zakładu Medycyny Zapobiegawczej i Higieny WUM. Wykład pt. „Jaką wodę pijemy?” odbędzie się w Warszawskiej Szkole Zdrowia działającej przy Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania, we wtorek, 12. marca 2013 r. o godz. 17.00, w auli Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania przy ulicy Rejtana 16. Wstęp wolny!

Udostępnij wpis:

27 maja 2013