Wykład: różnice pomiędzy budownictwem kontenerowym, a modułowym

Wykład

Serdecznie zapraszamy Państwa na wykład otwarty pt. Różnice pomiędzy budownictwem kontenerowym, a modułowym. Wykład odbędzie się na platformie ZOOM 18 grudnia o godzinie 12:00.

Link do spotkania

Wykład poprowadzi Aleksander Panek Prezes Zarządu firmy Climatic Sp. z o.o., która stała się nowym członkiem Rady Pracodawców Wydziału Architektury.

Budownictwo kontenerowe i modułowe zyskuje coraz większą popularność, stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Niewątpliwie największym plusem „domów z fabryki” jest szybki czas realizacji projektu oraz możliwość jego modyfikacji z biegiem czasu. Jakie są różnice pomiędzy budynkami modułowymi a kontenerowymi? Na to pytanie Prezes Zarządu Climatic Sp. z o.o. Aleksander Panek odpowie podczas wykładu.

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa medycznego i w odpowiedzi na rosnące wymagania w zakresie czasu i jakości realizacji, proponują Państwu system modułowy CLIMATIC – nowoczesne rozwiązanie polegające na realizacji inwestycji na bazie modułów o wysokim stopniu prefabrykacji. Wysoka jakość, krótki czas realizacji oraz wysoko wykwalifikowana kadra zapewniły firmie Climatic Sp. z o.o. Sp.k.  odniesienie sukcesu na polskim oraz niemieckim rynku budownictwa modułowego.

 

Meeting ID: 931 5072 0087

Passcode: 995421

Udostępnij wpis:

14 grudnia 2021