WYKŁAD OTWARTY FIRM PONZIO, PILKINGTON I SMART GLASS W WSEIZ

WYKŁAD OTWARTY FIRM PONZIO, PILKINGTON I SMART GLASS W WSEIZ

IMG 7342

Firmy Ponzio, Pilkington, Smart Glass oraz Koło Architektoniczne WSEiZ zapraszają na WYKŁAD OTWARTY – 27.11. 2014 r. o godz. 17:30, ul. Rejtana 16, sala 4.
Dodatkowo zainteresowanych współpracą z Kołem Architektonicznym zapraszamy na spotkanie poprzedzające wykład o godzinie 17:00!!!

 

O czym będą opowiadać przedstawiciele trzech firm na WYKŁADZIE?
Firma Ponzio jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu, m.in. w konstrukcjach przeciwpożarowych. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

 – Firma Pilkington jest światowym liderem w produkcji i przetwarzaniu szkła, działający pod marką Pilkington na rynku szkła motoryzacyjnego i architektonicznego oraz działa w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych produktów ze szkła i systemów przeszkleń, przyczyniając się do oszczędności i generowania energii, pracując bezpiecznie i zgodnie z zasadami etyki.

 – Firma Smart Glass Polska łączy w sobie technologie i produkty firm na całym świecie. Bazuje na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu rozwiązań w dziedzinie inteligentnych filmów, ekranów i szkła. Zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku polskim. Nasz asortyment filmów, szkła oraz wyświetlaczy jest ogromny. Rozwiązania obejmują większość aplikacji branżowych.

Udostępnij wpis:

21 listopada 2014