WYKŁAD OTWARTY DYREKTOR GE EDC W WSEiZ

WYKŁAD OTWARTY DYREKTOR GE EDC W WSEiZ

IMG 7342

W sobotę, 25 czerwca, w WSEiZ z wykładem otwartym gościła Dyrektor Zarządzająca General Electric EDC w Polsce Pani Magdaleny Nizik.

Magdalena Nizik – Kobieta Roku 2012 według „Pulsu Biznesu”– od ponad dziesięciu lat kieruje zespołem 1,4 tyś. inżynierów, czyniąc z Warszawy ważne centrum badawcze dla koncernu GE.
Z ramienia GE EDC zasiada w Radzie Pracodawców Wydziału Architektury WSEiZ.

Z wykładu, studenci m.in. Wydziału Zarządzania, mogli dowiedzieć się, że po ponad dwudziestu latach od rozpoczęcia działalności w Polsce,
GE zatrudnia przeszło 10.000 pracowników w tak różnych obszarach jak usługi finansowe, opieka zdrowotna, produkcja energii elektrycznej czy lotnictwo.
Uzyskali też informacje, iż istotnym aspektem działalności GE, w naszym kraju, jest ambitny projekt wspierania kolejnego pokolenia inżynierów i innowatorów
za pośrednictwem stypendiów i stażów oferowanych studentom ekonomii, zarządzania oraz kierunków inżynierskich i technicznych.
Wykład, który odbył się przy pełnej sali, zakończyła seria pytań, od studentów i pracowników WSEiZ, dotyczących staży, praktyk oraz współpracy między GE EDC, a WSEiZ.

Udostępnij wpis:

30 czerwca 2016