WYKŁAD OTWARTY ARCHITEKTÓW Z PRACOWNI DEDECO I WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE NA SYSTEM PREZENTACJI W WSEIZ

WYKŁAD OTWARTY ARCHITEKTÓW Z PRACOWNI DEDECO I WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE NA SYSTEM PREZENTACJI W WSEIZ

11
W dniu 27 marca 2013 r. DES/e/ARCH Koło Naukowe Architektura & Nowe Media i Biuro Karier WSEiZ zorganizowało wykład otwarty architektów Piotra Hofmana i Małgośki Rogalki z pracowni Dedeco pt. „Jak się przegrywa konkursy architektoniczne?”. Pracownia jest autorem między innymi nowego budynku Wydziału Matematyki PW. Cieszący się dużym zainteresowaniem wykład odbył się w auli nr 25 mieszczącej się w budynku przy ul. Rejtana 16. Przed wykładem Pani Rektor WSEiZ doc. dr Monika Madej wręczyła dyplomy i nagrody w Konkursie na „System prezentacji prac studenckich w gmachu WSEiZ przy ul. Rejtana 16”.

Wyniki konkursu na„System prezentacji prac studenckich w gmachu WSEiZ przy ul. Rejtana 16 w Warszawie”

Jury konkursowe w składzie:

Rektor WSEiZ doc. dr Monika Madej
dr inż. arch. Michał Grzymała-Kazłowski
mgr inż. arch. Piotr Gastman
mgr inż. arch. Joanna Wachowicz

wyłoniło zwycięzców konkursu:

Pierwsza nagroda – Szymon Karaś – za wyjątkowe podejście do tematu, za wykorzystanie przestrzeni dotąd niewykorzystanej, za zaproponowanie alternatywnych metod prezentacji prac a także walory ekonomiczne przedstawionej koncepcji.

Wyróżnienie 1 – dla zespołu: Mateusz Jasiński, Piotr Grochowski, Wojciech Kolęda za propozycję: „Labirynt Misia 2” – za estetykę, możliwość prezentacji dużej ilość projektów oraz łatwość realizacji koncepcji.

Wyróżnienie 2 – dla Marty Feder za propozycję: „Drzwi do kariery” – za pracę inspirującą, pomysłową oraz za poczucie humoru.

Wyróżnienie 3 – dla zespołu: Aneta Dudek, Martyna Leśniewska, Milena Krzywda za propozycję: „Klocki” – za ciekawy estetycznie, spójny i elastyczny system realizujący główne założenia konkursu, czyli możliwość prezentacji dużej ilości prac.

Udostępnij wpis:

29 maja 2013