Wykład „Izba Architektów. Czym jest samorząd zawodowy architektów?”

ArchiSkill
Rozpoczynamy cykl wykładów na Wydziale Architektury pt. „ArchiSkill”.

Szanowni Studenci kierunku Architektura! Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na pierwszy wykład pt. „Izba Architektów. Czym jest samorząd zawodowy architektów?” z cyklu spotkań dedykowanych studentom Wydziału Architektury WSEiZ.

Wykład inaugurujący cykl ArchiSkill wygłosi pani Urszula Szabłowska, architektka IARP, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Współautorka podręcznika do edukacji architektonicznej „Kształtowanie przestrzeni”. Wiceprzewodnicząca Rady Mazowieckiej Okręgowej IARP w poprzedniej kadencji, długoletnia redaktorka informacyjna IARP. Inicjatorka i pomysłodawczyni pierwszych w IARP szkoleń z kompetencji miękkich (asertywność, komunikatywność, odporność na stres, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, samodyscyplina, dobra organizacja pracy). Feministka i zwolenniczka zrównoważonego projektowania. Pokłada nadzieję w młodych, wykształconych, utalentowanych i dobrych ludziach następnego pokolenia.

Wykład odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2023 r., w sali 25, w budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16, rozpocznie o godz. 13:00. 

Tematyka wykładu:

  •  przyczyny powstania Izby Architektów,
  •  zadania Izby Architektów,
  •  umocowanie Architekta IARP w systemie administracji budowlanej.

 

Udostępnij wpis:

6 grudnia 2023