WYJEŻDŻASZ NA ERASMUSA? ZGARNIJ DODATKOWE 2000 EURO

WYJEŻDŻASZ NA ERASMUSA? ZGARNIJ DODATKOWE 2000 EURO

IMG 7342

GoEuro – platforma online służąca do wyszukiwania oraz zakupu biletów na połączenia autokarowe, kolejowe, a także lotnicze na terenie Europy oferuje stypendia o łącznej wartości 21 000 euro dla osób wyjeżdżających na studia za granicę.

O stypendium

Możesz ubiegać się o to stypendium jeśli wyjeżdżasz na semestr letni (rok akademicki 2017/18) do jednego z krajów Unii Europejskiej lub ze strefy Schengen. Wśród zgłoszeń zostanie wylosowanych 10 stypendystów, którzy otrzymają po 2000 euro.

Konkurs na Instagramie

GoEuro dodatkowo zaprasza do wzięcia udziału w instagramowym konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie na Instagramie, musisz:

1. podać Organizatorom swoją nazwę użytkownika, którą posługujesz się w tej aplikacji

2. zamieścić zdjęcie lub wideo, przy pomocy którego wytłumaczysz, co zainspirowało Cię do wybrania właśnie tego kraju na studia zagraniczne. Zdjęcie lub wideo na Instagramie musi być otagowane @goeuro oraz zawierać hashtag #goabroad. Pamiętaj! Twoja praca konkursowa ma w kreatywny sposób wytłumaczyć, dlaczego pragniesz studiować właśnie w tym, a nie innym kraju.

Dwie najbardziej inspirujące prace zostaną nagrodzone kwotą 500 € każda. Zwycięzców wybierze uznany fotograf z serwisu EyeEm – Samuel James Harries.

UWAGA: jedna osoba może zarówno starać się o stypendiu, jak i wziąć udział w konkursie. Może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Instagram GoEuro dostępny jest tutaj.

Terminy

Do 31.01.2018 (do północy) – przyjmowanie zgłoszeń

5.02.2018 – ogłoszenie wyników

Zachęcamy do uczestnictwa!

  

Udostępnij wpis:

19 stycznia 2018