Wydział Inżynierii i Zarządzania WSEiZ otrzymał prestiżowy Certyfikat „Uczelnia Liderów 2024”

Uczelnia Liderów
Wydział Inżynierii i Zarządzania WSEiZ otrzymał prestiżowy Certyfikat „Uczelnia Liderów 2024”

Z ogromną radością informujemy, że 29 czerwca br. Wydział Inżynierii i Zarządzania Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie został uhonorowany Certyfikatem „Uczelnia Liderów 2024”. Certyfikat ten został przyznany w ramach XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. Organizatorem merytorycznym Konkursu jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Certyfikat „Uczelnia Liderów” jest przyznawany szkołom wyższym oraz ich jednostkom organizacyjnym, które deklarują i wykazują kształcenie w swoich studentów umiejętności liderskich i postaw pro-innowacyjnych. Nasza uczelnia podejmuje liczne starania, aby edukować praktycznie, w sposób ukierunkowany na kreowanie w studentach postaw i umiejętności przydatnych w pełnieniu roli liderów zmiany społecznej. Ponadto, dbamy o zapewnienie edukacji praktycznej, która wspiera naszych studentów i absolwentów w planowaniu ścieżek ich kariery zawodowej, promując przedsiębiorczość akademicką oraz współpracę z otoczeniem społecznym i gospodarczym.

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się w Warszawie, gdzie naszą uczelnię reprezentowali Prodziekan Wydziału Inżynierii i Zarządzania, dr inż. Ewelina Pałucka, prof. WSEiZ oraz Rektor Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, dr Janusz Mrowiec, prof. WSEiZ.

Serdecznie gratulujemy wszystkim pracownikom i studentom Wydziału Inżynierii i Zarządzania tego prestiżowego wyróżnienia! Dziękujemy za wspólną pracę i zaangażowanie, które przyczyniły się do tego sukcesu.

Razem budujemy przyszłość pełną innowacji i liderów społecznych!

Udostępnij wpis:

10 lipca 2024