WSPARCIE Z WSEiZ DLA SCHRONISKA W KORABIEWICACH

WSPARCIE Z WSEiZ DLA SCHRONISKA W KORABIEWICACH

IMG 7342

W dniach od 19 listopada do 21 grudnia Samorząd Studentów WSEiZ organizuje charytatywną zbiórkę na rzeczy zwierzaków ze schroniska w Korabiewicach!

Potrzeb jest oczywiście całe mnóstwo, ale aby w pełni wykorzystać dobre chęci niesienia pomocy potrzebującym zwierzakom, serdecznie prosimy o konkretne produkty z poniższej listy:

  • karma such dla psów: BRIT Care Senior All Breed,
  • karma such dla kotów: BRIT Care Indoor, BRIT Care Adult, BRIT Care Senior, BRIT Care Kitten
    (karmy są dostępne w większości sklepów internetowych),
  • karma mokra dla psów i kotów: WINSTON puszki 400g i 100g
    (karma dostępna w sklepach Rossmann oraz w sklepie internetowym www.zoo-net.pl),
  • czyste ręczniki, prześcieradła, poszewki,
  • worki na śmieci 120 l,
  • chemia gospodarcza – środki do mycia szyb.

Oprócz powyżej wymienionych rzeczy, które można zostawić w Siedzibie Samorządu Studentów WSEiZ – pokój nr 2 na ul. Rejtana 16 (jeśli pokój będzie zamknięty prosimy o przekazanie rzeczy Panom Ochroniarzom), prowadzona będzie również zbiórka pieniężna.
Puszki na datki będą stały pod czujnym okiem Panów Ochroniarzy, w siedzibie WSEiZ przy ul. Olszewskiej 12 oraz w budynku przy ul. Rejtana 16 natomiast przedstawiciele Samorządu z „Puszką Korabiewicką” będą odwiedzali na zajęciach studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.
Ponadto odbędzie się sprzedaż kalendarzy, z której dochód przeznaczony zostanie na wykonanie koniecznych w schronisku remontów. Kalendarze będzie można zakupić u Anny Banak Przewodniczącej Sekcji Charytatywnej Samorządu Studentów WSEiZ, nr tel. 506 899 415

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI!

 


wseiz

Udostępnij wpis:

21 listopada 2016