WSEiZ zmienia się w ATA

WSEiZ zmienia się w ATA
Szanowni Państwo,

Z wielką radością informujemy, że nasza uczelnia wkracza w nowy etap. Od 1 października 2024 roku będziemy funkcjonować pod nową, inspirującą nazwą: „Akademia Techniczno-Artystyczna Nauk Stosowanych w Warszawie”, w skrócie „ATA”. Ta zmiana, zatwierdzona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, symbolizuje naszą ewolucję i odzwierciedla nasze ambicje oraz kierunki dalszego rozwoju.

Nowa nazwa „Akademia Techniczno-Artystyczna” wyraża nasze zaangażowanie w budowanie harmonijnej oferty studiów z zakresu nauk technicznych i sztuki, tworząc unikalne środowisko akademickie, które pobudza kreatywność i innowacyjność. Wierzymy, że ta synergia jest kluczem do kształcenia przyszłych liderów w obu obszarach. Zmiana nazwy to także potwierdzenie spełnienia przez naszą uczelnię wymagających kryteriów stosowania przez szkoły wyższe nazwy „akademia nauk stosowanych”, określonych ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i uznanie naszych dotychczasowych osiągnięć.

W ramach naszego procesu transformacji, z dumą przedstawiamy również symbol naszej uczelni – unowocześnionego niedźwiedzia, zaprojektowanego przez naszą utalentowaną studentkę kierunku wzornictwo – panią Gabrielę Łagowską, przy wsparciu profesjonalnych grafików i pod autorskim nadzorem dr. hab. Macieja Konopki, prof. WSEiZ. Ten nowy symbol jest odzwierciedleniem naszej odwagi, siły i gotowości do nieustannego rozwoju. W najbliższym czasie ujawnimy więcej szczegółów dotyczących nowej nazwy oraz wizualizacji uczelni. Dołączcie do nas w tej ekscytującej podróży zmian.

#ZmieniamySię! Razem tworzymy nową przyszłość WSEiZ!

Udostępnij wpis:

18 stycznia 2024