WSEiZ z wizytą w Zespole Szkół Nr 1 w Wyszkowie

WSEiZ z wizytą w Zespole Szkół Nr 1 w Wyszkowie
WSEiZ z wizytą w Zespole Szkół Nr 1 w Wyszkowie.

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16 kwietnia 2024 r. odbyło się spotkanie w ramach współpracy pomiędzy Wyższą Szkołą Ekologii i Zarządzania a Zespołem Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie. Tym razem to my mieliśmy przyjemność odwiedzić uczniów z Technikum nr 1, którzy uczestniczyli w wyjątkowym wykładzie oraz prezentacji naszej uczelni.

Spotkanie zgromadziło uczniów z klas o profilu budowlanym, którzy mieli okazję uczestniczyć w wykładzie przygotowanym przez wykładowcę WSEiZ, dr inż. Krzysztofa Pogana. Temat wykładu brzmiał: „Naprawa i ochrona betonu zgodnie z normą PN-EN 1504, na przykładzie remontowanej żelbetowej konstrukcji wsporczej zabytkowego wiaduktu im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie.”  Dr Krzysztof Pogan to ceniony nauczyciel akademicki, posiadający tytuł doktora nauk technicznych oraz szeroką wiedzę z zakresu inżynierii budownictwa. Jego ekspertyza obejmuje materiały budowlane oraz technologie betonu, a także zarządzanie w sektorze budowlanym, co czyni go doskonałym ekspertem dla przyszłych specjalistów.

Dodatkowo, przedstawicielki działu marketingu WSEiZ miały przyjemność przedstawić naszą uczelnię oraz zaprezentować aktualną ofertę dydaktyczną.

Dziękujemy uczniom z Technikum nr 1 za udział w spotkaniu oraz zaangażowanie. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza będzie dla nich cenna w ich dalszej ścieżce edukacyjnej i zawodowej.

Udostępnij wpis:

18 kwietnia 2024