WSEiZ PATRONEM NAUKOWYM VII MIĘDZYNARODOWEGO FORUM GOSPODARKI ODPADAMI W POLSCE

WSEiZ PATRONEM NAUKOWYM VII MIĘDZYNARODOWEGO FORUM GOSPODARKI ODPADAMI W POLSCE

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w VII Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO, które odbędzie się dnia 1 lutego 2018 roku w Hotelu Novotel Warszawa Airport, ul. 1 Sierpnia 1. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania objęła patronatem naukowym to wydarzenie.

Forum na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń poświęconych gospodarowaniu odpadami, stając się jednym z ważniejszych wydarzeń tej branży w Polsce. Program SOSEXPO jest przygotowywany w konsultacji z administracją rządową i samorządową, izbami i stowarzyszeniami branżowymi, w kompetencji których znajdują się zagadnienia związane z gospodarką odpadami.

Tegoroczna edycja Forum Sosexpo będzie się składała z:

1. konferencji podzielonej na dwie główne sesje panelowe: „Unijny pakiet na rzecz Gospodarki o Obiegu Zamkniętym – jakie są jego cele i co oznacza dla Polski?” oraz „Innowacyjność: mechanizmy, przykłady, ryzyka”.

2. warsztatów szkoleniowych, złożonych z dwóch sesji skierowanych do środowisk samorządowych i przedsiębiorców działających w obrębie sektora: „Jak wdrożyć nowe zasady selektywnej zbiórki odpadów komunalnych i osiągnąć cele ekologiczne do 31.12.2020 roku?” oraz „Standardy surowców wtórnych oczekiwane przez zakłady przetwarzania – wymagania recyklerów odpadów opakowaniowych”. Uczestnicy szkolenia otrzymania certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

3. wystawy na której zaprezentowane zostaną ciekawe, innowacyjne i nowoczesne rozwiązania i produkty branży

Zapraszamy do udziału w Sosexpo 2018 – jako uczestnicy lub wystawcy. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

  

Udostępnij wpis:

20 listopada 2017